Kullanım Koşulları

  Sitemize gelen ziyaretçiler altta bulunan sitemizin kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.
 
Sitemizde yerde her türlü bilgi, döküman, fotoğraf, grafik, makaleler, tanı ve tedaviler tıbbi tavsiye niteliği taşımaz. Tıbbi tavsiye niteliği olarak kullanmaya kalkmayın. Sitemizdeki ilgili çeşitli yazılar sağlık bilgisi verme amacına taşımaktadır. Sitemizde bulunan herhangi bir yazıya göre tanı veya tedavi uygumaya kalkmayınız. Herşey doktor kontrolünde olması gerekir.
 
Sitemizde bulunan bilgilere dayanarak tedavi uygulamaya kalkan kişi ve kişilerin sorumluluğu kendisine aittir. Bundan dolayı biz sorumlu tutulamayız.
 
Sitemizdeki yazılara yorum yapmanın sorumluluğu ziyaretçiye aittir.
 
Herhangi bir hastalıkla ilgili şüpheniz varsa veya sağlıkla ilgili rahatsızlığınız varsa biran önce bir doktora başvurarak tanı ve teşhis koydurmalı ve doktorun önereceği şekilde tedavi olmalısınız.
 
Acil tıbbi müdahale gereken durumlarda derhal bir doktora gidilmeli veya doktora gidecek halde değilseniz 112 Acil Yardım hattını aramalısınız.
 
Lütfen bu yazımızı dikkatli okuyun. Ve sağlık konusunda ilk amacınız bir doktora görünmek olmalıdır.
 
Sitemizdeki yazılı bilgi ve dökümanlar bilgi niteliği taşımaktadır. Herhangi tanı, tedavi veya teşhis niteliğinde değildir. Sitemizdeki bilgilere dayanarak işlem yapmayınız.
 
Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları kabul ve beyan eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu Blogda Arama Yap

Popüler Konular

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
data:title

Blog Arşivi